ANTİK MADENLERİN İŞARETLERİ

Kullanıcı avatarı
Treks34

ANTİK MADENLERİN İŞARETLERİ

Mesaj gönderen Treks34 » Sal Eyl 01, 2020 21:09

Aşağıda paylaşacağım resimleri iyi inceleyin bunlar genelde kayalarda olur yakınlarında mağaralar olabilir.
Detaylara baktığınızda hangi madeni işaret ettiklerini anlayacaksınız.

Şimdi Altınla başlayalım gördüğünüz şekillerin simgesi Altındır.

altın.jpg

bir başka antik maden detayını görelim bu da Gümüş le ilgilidir.

gumus.jpg

nerede kalmışız hah Bakırı görelim

bakır.jpg

Sırada ise en çok revaçta olan Demir var

demır.jpg

En sona da kalayı koyayım. Malum bronz yapmak için en gerekli olan maden

kalay.jpg

Artık bazı şeyleri öğrendiğinizi var sayıyorum. Bu şekilleri gördüğünüzde artık hazine yada define aramazsınız inşallah. bazılarında tek bazılarında birden fazla olarak görebilirsiniz. sakın ha kayaları falan kırıp dökmeye çalışmayın. sonuçta hepsi antik dönemde maden ocaklarını ve dağılımlarını gösteriyorlar. Amatörce maden arayacak arkadaşlara yardımcı olacağı inancını taşıyorum.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

Kullanıcı avatarı
Treks34

Re: ANTİK MADENLERİN İŞARETLERİ

Mesaj gönderen Treks34 » Prş Eki 01, 2020 21:08

Antik Maden işaretlerine bu gün Kurşun ile devam edelim.

kursun.jpg

Bu tarz işaretleri iyi inceleyin ve aklınıza kaydedin. Birileri bunları defineye bağlayamasın.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Kullanıcı avatarı
spyfrs

Mesaj gönderen spyfrs » Prş Eyl 16, 2021 11:25

ilk altın işaretlerinden 3. sıradakine örnek olabilecek bir işaret sanırım. İşaret bana ait değil başka bir forumda nedir diye paylaşmışlar orda gördüm ve bu yazı aklıma geldi benzerliği dikkatimi çekti. Sonuçta derelerden akarsulardan altın toplamış eski medeniyetler.
Lütfen İzinsiz (Kaçak ) Kazı Yapmayalım Yapanları Uyaralım.

Kullanıcı avatarı
Treks34

Mesaj gönderen Treks34 » Prş Eyl 16, 2021 19:34

spyfrs yazdı:
Prş Eyl 16, 2021 11:25
ilk altın işaretlerinden 3. sıradakine örnek olabilecek bir işaret sanırım. İşaret bana ait değil başka bir forumda nedir diye paylaşmışlar orda gördüm ve bu yazı aklıma geldi benzerliği dikkatimi çekti. Sonuçta derelerden akarsulardan altın toplamış eski medeniyetler.

Burası neresi ise orada hala altın mevcut.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir