TOP KORUDA Kİ HAMİLE KADIN VE ÇOCUK

balkaya34

TOP KORUDA Kİ HAMİLE KADIN VE ÇOCUK

Mesaj gönderen balkaya34 » Pzt Haz 29, 2020 18:24

Selam arkadaşlar,,,, Yıllarımı bu yolda araşdırma yaparak harcadım ,bir çok belgeyi tesbit ettim ,Bazılarını imkanım oldugunca resimledim. Tabiiki cogunu resimleyemedim çunki o zaman imkanım yokdu .
Bu Yoruk yaylasında topkoruda olan hamile kadın ve yaninda Çocuk, Benim.koydugim ve acdigim.konular bana aittir kimseden emanet almam . Saygılar Resim[/img]
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

balkaya34

Re: Topkorudaki hamile kadın ve çocuk

Mesaj gönderen balkaya34 » Sal Haz 30, 2020 11:44

Selamarkadaslar ,,, Bu da yakından alınan görüntü
DSC_0002.JPG
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Sal Haz 30, 2020 11:46

DSC_0005.JPG

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Sal Haz 30, 2020 11:55

Selam arkadaslar,,,, Bu resimleri kendim çeldim, dikkat ederseniz karsida askida magra var , Burası top koru ,Yani hamile kadinin oldugu yer ,Ancak yazilarda çok hatalar car ,Bu kadını 7 mezarli olan top koruda oldugunu bahsetmis ,Oysa arasinda 1 klm mesafe var , Aslina bakarsak.bu isaret TÜRBE tepe eteklerindedir bu tepe daha yakın,Ama herneyse böyle bazi isaretleri karmasa halinde tazmışlar.

Bu dere aslinda dere olarak.yazilmamıs .oysa bu derede KATIR BOGAN GÖLÜ var Ondada sanki hamile kadin var gibi ama ,O kadınin yuzeyine KIBELE TANRIÇASI ve Kucaginda KARACA yavrusu var buresmide konu acıp.yükleyeceğim.
Demem oki artik meyve toplamamgerekiyor,Baska resimlerde koyacagim ve anlatacagim.konular var

Kullanıcı avatarı
Treks34

Re: TOP KORUDA Kİ HAMİLE KADIN VE ÇOCUK

Mesaj gönderen Treks34 » Çrş Tem 01, 2020 19:02

Balkaya34 Selam

Yazılarının ve resimlerinin paylaşmak üzere devamını dilerim.
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Prş Tem 02, 2020 10:33

Treks34 yazdı:
Çrş Tem 01, 2020 19:02
Balkaya34 Selam

Yazılarının ve resimlerinin paylaşmak üzere devamını dilerim.
[/quot

Selam,,,,Aynı alanda ve ayni derede (( top.koruda, yorük yaylasında )) Yazılarda agıllardan at ile bir saat mesafede ,KATIRBOGAN GÖLÜ vardir der bu göl çok derinde ,Zor inilir bir yerde , ŞELÂLE den alan su burada GÖL oluşturuyor 2,5 x 4 metre bir oda şeklinde icine girdigimizde 2 metre veya birazdaha fazla bir derinlikvar, Àsagidaki resimde gördüğünüz Kapi gibi oturtulmüs görüntünün yüzeyinde ayrica birde KIBELE Var basinda Taç var kucaginda KARACA yavrusu var ,Ozel yapılmış bir göl, Burada bize DALGIÇ gibi suya dalan bir kisi gerekiyor, Burada hem HİTİT deposu ,Ayrica Eskiya belgelerinden okudugumuz 3 adet Dışı ZİFT ile izole edilmiş Kasa var,,, Bunlar halen duruyor hic bir islem.yapmadim vede denemedim ,Bozulmasin diye.
jy10_010.jpg
jy10_010.jpg

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Prş Tem 02, 2020 10:43

Selam arkadaslar : 2008 -- 2012 yılları arasında Bati trakyalı
(( CAS )) adinda bir arkadas vardı , O yillarda MSN ile define gurupları kuruluyordu ,Ve bu CAS usdadın bu bolge hakkinda verdigi bilgiler çok dogru ,Ve Anlattiklarinin Çogunu tesbit ettim ,Bunlarida sırası geldikce siteye ekleyeceğim. Eger Cas beni duyuorsa veya taniyan varsa bilgi versin lütfen ,Saygılar

Kullanıcı avatarı
Treks34

Mesaj gönderen Treks34 » Prş Tem 02, 2020 13:43

Balkaya34

CAS nick'li kişi uzun zamandir internet ortamında ortalarda
yok. Nick degistirdiyse de onu da bilmem. Mestan a gelince evet oda vefat etti. Ateş Usta'dan çok sonra. Ateş ustanın kendine ayırdığı kayıtları Yusuf Karakaya ya verdiğini biliyorum. Allah'tan o da vefat etmeden önce o defterin dijital kaydını almam için bana vermişti. Yoksa hepsi buhar olup uçacaktı. Sonuç olarak hepsi bu dünyadan göçüp gittiler. Allah mekanlarını nurlar ile doldursun.
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Prş Tem 02, 2020 13:50

Amin

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Prş Tem 02, 2020 14:03

balkaya34 yazdı:
Prş Tem 02, 2020 13:50
Amin

Selam ,,,,, CAS bir görünse biz bir bölgeyi ortaya çıkarmış olacagız. Bu bolge Çok onemli bir bölge, Bu bölge de olan Ana isaretler , 1 - Kirazlı yayla ki burası kudret kale 2- ERİKLİ yayla buda hemen kirazlı yaylanin bitişiği, Kuzey dogu ucun devamı , 3- YÖRÜK yayla ,Buda zaten Erikli yaylanin tam.karşısında, TOP KORU dedigi tepe ve alan olarakda TURBE TEPE , alanı dır.
Bir diger ana nokda ve TURKIYENIN hiç bir bölgesinde olmayan , KUMPANYA BİRLİK degirmeni ,Bütün bilgileri bire bir uyar bu hiçbir bolgedeki gibi degil, Degirmene su goturmek icin kayayi delip götürmesi ,Ve diger bir kayayida delmeyip etrafini dolanması filan tamamen dogru..Bu arasdirmalarım tahmini 43 yılımı aldı .Saygilar arkadaşlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir