selam

bursahorozu

selam

Mesaj gönderen bursahorozu » Prş Şub 18, 2021 02:09

Bursa ileilgili bazi bilgiler
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

balkaya34

Re: selam

Mesaj gönderen balkaya34 » Cmt Eki 23, 2021 12:02

bursahorozu yazdı:
Prş Şub 18, 2021 02:09
Bursa ileilgili bazi bilgiler

Selam deferli usdadım,, Bu belgede yazili olanları bursada buldunuzmu ?
Bunlar bursada olamamalı.
Çünki bunlar İç anadoluda ,Eger gormek isdeyen olursa görüşelim.

Ramado5834

Mesaj gönderen Ramado5834 » Cmt Eki 23, 2021 23:13

Slm içanadolu derken?

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Pzr Eki 24, 2021 13:00

Ramado5834 yazdı:
Cmt Eki 23, 2021 23:13
Slm içanadolu derken?

Slm ,, İç anadolu , TC iç anadolu bölgesi

Ramado5834

Mesaj gönderen Ramado5834 » Pzr Eki 24, 2021 17:59

Kardeş bende sivasda oturuyorum onun için sordum aynı bilgi var

Ramado5834

Mesaj gönderen Ramado5834 » Pzr Eki 24, 2021 18:05

Sen nerelisin.

Kullanıcı avatarı
Treks34

Mesaj gönderen Treks34 » Pzt Eki 25, 2021 17:52

Her zaman dediğim gibi bu kayıtlarda bahsedilen yerlerin çok büyük bolümü Trakya bölgesindedir. Hatta ve hatta Bulgaristan ıda içine alır . Bu sebeple Malkotırnova bölgesinde Volcan a ait bir mağaranın olduğu ve buraya hazinelerini sakladığı bahsedilir, turistik olarak da bu konu kullanılır.

Gelelim mevzuu ya
bazı arkadaşların belki gönülleri kırılacak yada küsecekler ama Volcan'ın bölgelerini uzaklarda aramak hatadır zatı muhterem bogazın Anadolu yakısını hiç bilmezdi. paspala doğumlu birisinden de Çankırı ya veya Mersine gidip de eşkıyalık yapması beklenemez, beklemeyin de. Katırcı Yani derseniz bakın bu durum başkadır. Onu ve sakladıklarını sadece İzmir bölgesinde araştırabilirsiniz.sakın ola ki edirne de Trabzon da yada Kahraman Maraş da aramayın o da oraları bilmez.

Bu güne kadarda anlatılan yerleri bulduğunu beyan edenlerden maalesef bir görsele denk gelemedik. Bu yazıdaki tırmanan asker misali.... gören bilen varsa bence şöyle güzel bir resim çekip ahanda budur diyene denk gelmedim.

Anadolu daki arkadaşları Bir kitap tavsiye edeyim mutlaka bulup alıp okuyun. Dağ padişahları ismi yazarı Reşat Ekrem koçu
Bizde kitaba ayıracak paramız yok diyen olursa aşağıdaki linkten " download orjinal Pdf ( 6.7Mb) " bölümünü tıklayarak bu kitabı indirebilirler. İyi okumalar...... https://kupdf.net/queue/read-ekrem-kou- ... MzLjI5LjIw

dağ padişahları.jpg

Yahu biz bunu okuyup da ne yapacaz diyenler varsa, satır aralarında bir çok bilgi gizlidir. Kıssadan hisse almayı bilenlere (savaşan askerlerin mal varlıkları her daim yanında olur ama savaş esnasında değildir )

dağ1.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

Ramado5834

Mesaj gönderen Ramado5834 » Pzt Eki 25, 2021 22:36

Tşkler kardeşim

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Sal Eki 26, 2021 23:04

Treks34 yazdı:
Pzt Eki 25, 2021 17:52
Her zaman dediğim gibi bu kayıtlarda bahsedilen yerlerin çok büyük bolümü Trakya bölgesindedir. Hatta ve hatta Bulgaristan ıda içine alır . Bu sebeple Malkotırnova bölgesinde Volcan a ait bir mağaranın olduğu ve buraya hazinelerini sakladığı bahsedilir, turistik olarak da bu konu kullanılır.

Gelelim mevzuu ya
bazı arkadaşların belki gönülleri kırılacak yada küsecekler ama Volcan'ın bölgelerini uzaklarda aramak hatadır zatı muhterem bogazın Anadolu yakısını hiç bilmezdi. paspala doğumlu birisinden de Çankırı ya veya Mersine gidip de eşkıyalık yapması beklenemez, beklemeyin de. Katırcı Yani derseniz bakın bu durum başkadır. Onu ve sakladıklarını sadece İzmir bölgesinde araştırabilirsiniz.sakın ola ki edirne de Trabzon da yada Kahraman Maraş da aramayın o da oraları bilmez.

Bu güne kadarda anlatılan yerleri bulduğunu beyan edenlerden maalesef bir görsele denk gelemedik. Bu yazıdaki tırmanan asker misali.... gören bilen varsa bence şöyle güzel bir resim çekip ahanda budur diyene denk gelmedim.

Anadolu daki arkadaşları Bir kitap tavsiye edeyim mutlaka bulup alıp okuyun. Dağ padişahları ismi yazarı Reşat Ekrem koçu
Bizde kitaba ayıracak paramız yok diyen olursa aşağıdaki linkten " download orjinal Pdf ( 6.7Mb) " bölümünü tıklayarak bu kitabı indirebilirler. İyi okumalar...... https://kupdf.net/queue/read-ekrem-kou- ... MzLjI5LjIw

dağ padişahları.jpg

Yahu biz bunu okuyup da ne yapacaz diyenler varsa, satır aralarında bir çok bilgi gizlidir. Kıssadan hisse almayı bilenlere (savaşan askerlerin mal varlıkları her daim yanında olur ama savaş esnasında değildir )

dağ1.jpg

Selam usdadım ... Bahsettiğiniz alanda Eskiya nın yaşadığı bölgelerden birisi olabilir buna hic itirazım yok .Ama benim bulunduğum bölgeden ekledigim resimler haricinde hic bir bölgeye ait bir tek resim yok.
Oysa Eşkıyanın asıl amacılarinda biriside PONTUS projesiidi .
Bu siteye Hamile kadın. Dagarcık degirmeni .Katirbogam gölü gibi resimler koydum.bunlar benim.bulunduğum bölgede .Varsa dediginiz alanlarda bir resimde bulanlar koysun , Yani burada şunu anlatmak isdedim .Bazı larina gore 7 bolge var bazilarina göre 11 bolge var.
Saygılar.

balkaya34

Mesaj gönderen balkaya34 » Sal Eki 26, 2021 23:35

Treks34 yazdı:
Pzt Eki 25, 2021 17:52

Gelelim mevzuu ya

dağ padişahları.jpg

dağ1.jpg

• Erikli yaylaya yakın bir koru vardır, ağaçları top top kümelidir, burası çok hoşuma gitmesi sebebi ile adını top koru şeklinde vaaz ettim... reçko ve üç heykel taraşım sert bir taştan oyarak gayet muntazam güzel ve o kadarda fevkalade hamile kadın heykelini yaptılar. bu kadının elini müsait görmemizden dolayı üçyüzseksen bulgar altınını eline koyduk... çocuk vardır bu çocuk Batıya ,Kadın doguya bakar ,çocuğu kıç tarafından delerseniz hem zorluk çekmez hemde zor işçilik neticesinde yapılmış olan bu sanat şahasere bir zarar vermeden altınları alırsınız ...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: balkaya34 ve 15 misafir