Nalban Alanı

balkaya34

Re: Nalban Alanı

Mesaj gönderen balkaya34 » Sal Ara 05, 2023 23:55

Selam Treks34 usdam ,
Sizin anlatmak isdediginiz Bir başka belgedir,
Burada NALBANT alanı Vezir köprü den gecince bu alana gelirsiniz , Ayrıca Bu alanın adıyla anilan bir nokda ,KECİ deresi dedigi dere Nalbant alanının önünden devam eden ve vezir tepeye cikan yoldur, Bu yol keci deresinden devam edip SAGDA hayvan barinaklarinin önündende devam eder ve Yola kavuşur ,Bu yoldan devamda SAATLİ kayayi görür geçersin ,Biraz ilerde sola bir yol ayrılır bu yol.TURBE tepeye ve KATIR bogan gölüne varır ,Ayrica bir başka yazıda "" Hayvan Barinaklarindan Rahvan bir Atile cikdiginizda 1 saatde Katır bogan gölüne varirsiniz der "" Yolu sapmadan devam edersen Önce Vezir HAN sonra Solda AMBAR KAYA ve ilerde Sarı kızın mezarı ve Sonrada Cimenika kalesi ,Tabi bu isimde takma isimdir ,
Ayrica Nalbant alanının Sembolü ( WW ) Isareti vede Ucu yere sokulmuş vaziyettde sandik seklindeki tas ve Nalbant Takimlari sekli verilmiş Kayalardir,
O sizin koydugunuz haritalar boş bir ugraşıdir ,Yani onlar bu iş ile ilgili degil,
Ben bunları gördüm , bilgim var hepsini zaten resimliyorum,
Sizin koyduğunuz haritalarda bu işler olsaydı bu iş bitmişti daha aramaya gerek kalmamazdı,
Nalbant alanıda ve diger tüm resimledigim.nokdalar dogru tabiiki eksigi vardir bu eksigi olanlarida sitelerdeki belgeleri okuyup eksikliği gidermeye gayret ediyorum, Beni takip edin gerisini ALLAH bilir,, ALLAH utandırmasın INŞAALLAH

Saglikli gunler dilerim usdam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 148 misafir