Ortak Arıyorum

Defineciyiz.org sitesine hosgeldiniz
uzmandefineci

Ortak Arıyorum

Mesaj gönderen uzmandefineci » Cmt Ağu 18, 2018 17:34

Öncelikle yanlış anlaşılma olmasın lütfen rekabet için yada üye çekmek veya reklam yapmak adına yazmıyorum. Dilerseniz bu site kurucuları ile dilerseniz talip olacak kişi yada kişilerle aşağıdaki siteme ortak arıyorum. Dilerseniz bilgi, beceri, deneyimlerimizi sitemde de birleştirebiliriz. Siteme bakmak isterseniz www.uzmandefineci.com adresine girip kontrol edebilir ve şu an bitirmek üzere olduğum sitedeki kaliteyi kendiniz görebilirsiniz. İddia ediyorum kısa zamanda ENler konusunda tek olacak bu sitenin ortağı olmak isterseniz cevabınızı bekliyorum. Saygılarımla.

Kullanıcı avatarı
Treks34

Re: Ortak Arıyorum

Mesaj gönderen Treks34 » Cmt Ağu 18, 2018 21:23

uzmandefineci yeni çalışman hayırlı olsun.
sitenin nesine ortak aradığını açıklarsan seviniriz. daha önceleri de bu taraz talepler gelmişti. Bu yüzden açıklamanızı bekliyor olacagız
genelde bu tarz siteler de domain ve hosting bedelleri ortaklaşa yada imece usulu ödenir. Bu tarz sitelerde kar amaçlı yada bu işlerden bir kazanç bekleme diye adlandıracağımız bir durum ortaya çıkmaz.Zaten çok da büyük masrafları olan şeyler değil bunlar

Ayrıca domain isminizde oldukça iddalı olması bazı kişilere antipatik gelebilir.( Şahşi düşüncemdir.)
siz yinede ortaklık şartlarınızın ne olduğunu belirtirseniz ne olabilir hep birlikte görebiliriz. Belki ortak olan üyelerde olabilir
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

sessiz

Mesaj gönderen sessiz » Cmt Ağu 18, 2018 22:11

ben varım siteni begendim.

uzmandefineci

Mesaj gönderen uzmandefineci » Cmt Ağu 18, 2018 22:38

Öncelikle cevabınız iyi niyetiniz için teşekkür ederim sayın Treks34. Ya bu site üzerinden benim siteyi yada benim site üzerinden burayı birleştirebiliriz mesela.

uzmandefineci

Mesaj gönderen uzmandefineci » Cmt Ağu 18, 2018 22:38

sessiz yazdı:
Cmt Ağu 18, 2018 22:11
ben varım siteni begendim.
Mesaj atarsanız görüşebiliriz sağolun.

uzmandefineci

Mesaj gönderen uzmandefineci » Cmt Ağu 18, 2018 22:49

http://defineciyiz.org üzerinden benim sitenin tema konu ve üyeleri ile devam edebiliriz ya da benim www.uzmandefineci.com üzerinden buradaki konu ve üyelerle devam edebiliriz ya da ortak olmaya talip olan arkadaş yada arkadaşlarla başka bir şekilde devam edebiliriz. Benim niyetim tekelleşmek değil, katı kurallar üzerinden hep bana değil. Bu güzel hobiyi ülke olarak profesyonel anlamda devam ettirmek sadece. Çok site gezdim gördüm ama hepsinde bir ego almış başını gidiyor tekelleşmek ve ego sadece bizi bitiriyor hepsi bu. Dağılmak değil toparlanmak için gerek.

Kullanıcı avatarı
Treks34

Mesaj gönderen Treks34 » Cmt Ağu 18, 2018 23:00

uzman selam
definecilerin çoğu facebook da çeşitli gruplar altında toplanmış durumdalar. yüzbin li gruplar bile var
bu tarz sitelerin hepsinde sadece forum bölümleri var. facebook da anlık görüşme yapıyorlar
burada da sohbet girişi diye bir bölüm var anlık görüşmeler için
yeni heves facebook olunca
bu tarz yerler çok revaçta olmuyor. neredeyse tarih olarak en güncel yazıların olduğu sitede maalesef burası

Bizim siteden kaynak belirtmek kaydıyla özgün olan her şeyi alabilirsiniz.
Bizlerin egosu yoktur. Bu site neredeyse bu konuda ilklerdendir. bir ara kapandı tekrar açtık. o zamanki domain defineciyiz.com idi biz alıştık bu formata gidiyoruz. neredeyse hepimiz birbirimizi tanıyoruz. her zaman bir sloganımız vardı hala da var "En EMNİYETLİ site burasıdır. Dediğim gibi kaynak vererek tüm bilgiden faydalanabilirsiniz.
görüşmek üzere

uzmandefineci

Mesaj gönderen uzmandefineci » Pzr Ağu 19, 2018 20:05

Treks34 arkadaşım sağolasın. Ben meramımı doğru anlatamadım ama neyse olsun, en azından arkadaşça yaklaşıp beni dinlediniz. Ama siteme girip bakmadığınızı anladım cevaplarınızdan. Çünkü girmiş olsaydınız benim konudan yada bilgiden yana sıkıntım olmadığını da görürdünüz. Siteye üye gelmeden şişirme konu açmak istemiyorum. Web tasarım konusunda uzun yıllardır tecrübe sahibiyim temalarımı kendim yaptım 3 teması var sitenin. Ayrıca bildiğim yettiğim kadar da define bilgim var bu konuda herkese saygım sonsuz. Sağlıcakla sağolun teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
Treks34

Mesaj gönderen Treks34 » Pzr Ağu 19, 2018 20:33

uzman selam

seni anlamadığımız sanma anlıyoruz.Sitene de baktım bakmamak emeğine saygısızlık olurdu, ama daha önceki yazımda da bahsettiğim gibi
facebook a kaymış bir defineci grubu var.artık pek çok kişi bu tarz siteler yerine orayı tercih ediyor. Definecilikte ana başlıklar zaten bellidir. Sonuç itibariyle bir amanlar site kapanmadan önce 13 bin cıvarında kişi vardı bu sitede de ama bu gün gelinen noktada kayıtlı kişi sayısı belli
facebook eskılerle bu işlere yeni dalanlarla kaynıyor. mevcud sitelere bakarsan da göreceğin üzere bir cogu nda yapılan paylaşımlar 1 yıldan eskidir.
ne konu açarsan aç yine pek gelen olmayacak kafanda oluşturduğun ve uygulamaya koydugun site de verilen emeğin karşılığını göremeyecek.Emin ol sen bile küseceksin.
sakın yanlış anlama sen bilmezssin biz biliriz gibi yaklaşımımız asla olmaz.

site.jpg

bu cevrede eski isen bu sitenin eski adresini ve görüntüsünü hatırlaman lazım ama artık o köprülerin altından çok su geçti. artık sosyal medya bu konunun yoğunlaştıgı yerler. biz buradayız ne zaman istersen gelebilirsin bilgin olsun.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

uzmandefineci

Mesaj gönderen uzmandefineci » Pzr Ağu 19, 2018 23:24

Hatırlamaz olurmuyum eski domaini elbette hatırlıyorum. Çok güzel bir siteydi keşke desem faydası olmaz ama o zamanlara dönsek geri o site olsa ama maalesef gitti.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir