2022 RAMAZAN BAYRAMI

Defineciyiz.org sitesine hosgeldiniz
Kullanıcı avatarı
Treks34

2022 RAMAZAN BAYRAMI

Mesaj gönderen Treks34 » Pzt May 02, 2022 21:19

Bu yılda Allah nasip etti Ramazan bayramına ulaşabildik. Tüm dostların bayramını en içten dileklerimle kutlarım. site üyelerinin aileleriyle, dostlarıyla ve arkadaşlarıyla sağlıklı ,mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Şöyle bir geriye doğru baktığımızda kırmızı site denen bir ortamda başlayan bu serüven 2000 yılında defineciyiz uzantılı site ile hayata geçti. O zaman elini sallasan ellisi tabiriyle etraf defineci siteleri ile dolup taşmıyordu. Benim hatırladığım bir yahoo da grup vardı. Bu site hamasi duygularla kurulduydu. Hiç bir art niyet gütmeden millet birbiriyle yakınlaştılar bir sürü dostluklar kuruldu. Arada çürük elmalar yok muydu, elbette vardı.O zaman kurulan dostlukların büyük bölümü hala devam ediyor. Sanki dün gibi ama koskoca 22 yıl geçmiş. O zamanlar 18 yaşında olanlar 40 yaşında oldular . 25. yıla az kalmış. Umarım o günleri de görmek nasip olur. Bu süreç içerisinde iki arkadaşımızın vefatını da gördük.

Bayram kutlaması yaparken karşımıza çıkan 2022 yılı aldı beni seneler öncesine götürdü. bu sayede sizlerle paylaşamak nasip oldu. Nice bayramlara erişmek dileklerimle herkesi kocaman kocaman kucaklıyorum.
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

Kullanıcı avatarı
Admin

Re: 2022 RAMAZAN BAYRAMI

Mesaj gönderen Admin » Sal May 03, 2022 15:05

Tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir