ÜÇ HARF DİYE BİLİNENLER

Kullanıcı avatarı
Treks34

ÜÇ HARF DİYE BİLİNENLER

Mesaj gönderen Treks34 » Prş Ağu 06, 2020 12:04

Bu gün konu üç harfliler diye bilinen cinler olsun

Hadi Başlayalım o zaman
Defineci camiasında oldukça popüler olan bu konu peşinden korkuyu bilinmezliği getirmektedir. Zaman zaman da bazıları karşı karşıya kaldığı bu durumları asla kimseye söylemeye yanaşmazlar yada tam tersi bire bin katarak abartının zirvesine çıkarlar. Seneler öncesinde Nicki goldhunter olan birisiyle yaptığım sohbette bu tarz olayları içeren başından geçtiğini söylediği şeyleri dinlemiştim.
Onun konusu da yılanla başlıyordu. Şelale suların çekilmesiyle ortaya çıkan bir delikten iki büklüm içeriye girdiklerinde başlarından geçenlerdi.İçeriden gelen uluma benzeri sesler, hareketli gölgeler, karanlıkta ortaya çıkan yuvarlanıp aynı deliğe giren ışıklı çemberler bu esnada gürültüsü gibi çıkan sesler bu dostumuzun bana aktardıklarından birkaçıydı. Bir gün bu arkadaş ve yanında olanlar oradan içeri tekrar girmek için gaza geliyorlar ve içeri girdiklerinde tutulup kalıyorlar gözlerinin önünden bir sürü ışıklı şekiller ufak tefek bulutsu şekiller ve üstüne üstlük ortalığı kaplayan bir flüt sesi ve ardından Davul sesi ve girdikleri yerden geriye doğru sapanla atılan taş gibi atıldıklarını anlatıyordu.

Bütün bunları onlardan dinlediğimde hayalleri çok geniş diye düşünüyordum. Ta ki bir gün bir arkadaşım ormanın içinde bulduğunu söylediği eski bir kuyunun resmini çektiğinde gözlerime inanamadım. Masumane çekilmiş bir resimde karşıma çıkanların görsel bir halüsinasyon olma şansı yoktu.Bunu gördüğümde yukarıda hikayesini anlattığım arkadaş aklıma düştü. Bu yüzden yazıyı yazmayı düşündüm ve adını ÜÇ HARFLİ ler diye başlık altına aldığım cinlere ait bir görsel olduğunu düşünüyorum. İşin ilginci bu yazının yazılmasına sebep olan diğer bir şeyde bir arkadaşımın kamp yaptığı bir yerde bana gönderdiği bir resimde tetikledi. paylaşacağım resimlerde herhangi bir oynama falan yoktur.İki farklı zamanda iki farklı yerde çekilmiş resimleri iyi inceleyin. Resimlerin hepsi dogal ışık ortamında çekilmiştir. dışarıdan flash benzeri hiç bir kaynak kullanılmamıştır

Resmin orjinali budur

h9d.jpeg

Biraz yakınlaştığınızda karşınızda üç harfli birileri

3harf.jpg
3harf1.jpg

Çadırın orta kısmında oluşmuş dumansı ortama dikkatinizi çekerim.

3harf2.jpg

Şahsi fikrim olarak ben hayatımda ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Çok dinlemiş ama görselleriyle muhatap olmamıştım. Bunlar üç harfliler midir yoksa bedensiz varlıklar diye tabir edilenler midir bilmem.Siz karar verin................
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir